sobota 17. října 2015

Svátkový UNBOXING


Když jsou narozeninové unboxingy (nebo prostě videa), tak proč by jedno video nemohlo být o svátku?? :) Doufám, že se vám bude video líbit a mějte se krásně! :)


čtvrtek 15. října 2015

Co nového vychází - říjen 2015

Tento článek byl naposledy v březnu tohoto roku a tak si myslím, že už je na čase napsat zase nový. Už knihy nebudu řadit podle nakladatelství, ale doufám, že i tak se v nich vyznáte a třeba vás i některá zaujme. A teď už pojďme na to!

úterý 13. října 2015

Knihy z blešáku

Ahoj všichni! Rozhodla jsem se, že nastal čas pro napsání dalšího článku, konečně! :) Jak jste si asi všimli, tak v posledním půl roce jsem natáčela jen videa (můj youtube kanál) a články jsem přestala psát. Ale začalo mi to docela chybět a tak se chci k tomu zase vrátit, i když nevím, jak často bodou články vycházet a videa budu samozřejmě natáčet dál.
Sice mám dost věcí do školy i mimo školu, (teď bych kupříkladu měla dělat prezentaci do matematické semináře, ale o tom raději pomlčím...) ale chci vám ukázat knížky, které jsem si koupila v sobotu 10. 10. 2015 v brněnské Alfa pasáži.

Bylo to vůbec poprvé, co jsem byla na Bleším trhu a upřímně, tolik zbytečných krámu jsem pohromadě ještě neviděla.. :D A taky jsem čekala, že tam bude více knih, ale aspoň něco, že ano.
Tak tedy, získala jsem tam 4 knihy celkově za 210 Kč. A tady jsou: