O mně

Ahoj, všechny vás tu vítám. Tak konečně jsem se dokopala k napsání tohoto článku. A asi rovnou začnu, jinak by to bylo na dlouho.. :)

Jmenuji se Markéta, je mi šestnáct a chodím na šestiletý gympl v Brně V září 2014 nastupuji do čtvrtého ročníku = druhák. Narozeniny mám 17.6. Moje koníčky: tak samozřejmě, miluji čtení knih a psaní o nich, ale jinak hraji asi 12 let na klavír, maluji, vyrábím šperky, občas jezdím na koních (strašně mě to baví, ale nemám na ně přes rok čas a navíc od Brna jsou všichni koníci daleko).

Po všech testech osobnosti, co jsme dělali v občance, jsem se dozvěděla, že jsem pravděpodobně extrovert :). Kupodivu to celkem odpovídá. Taky jsem strašně, ale strašně ukecaná, snažím se krotit, ale někdy to prostě nejde.. co dál, snažím se být upřímná, občas i optimistka a kamarádská. Je divný, když člověk hodnotí sám sebe.

Ale teď již k blogu. Blog jsem si založila 4.1.2014. Jestli sledujete aspoň občas moje stránky od začátku, víte, že pořád měním designy. A to z jednoho důvodu. Nemůžu se rozhodnout, který si mám nechat trvale. Všechny se mi většinou líbily, ale do žádného jsem se doslova nezbláznila. I ten, co mám teď, je dočasný... Nechte se překvapit.

Asi by to chtělo nějaké fotky. Až budu mít nějaké pěkné, tak přidám. Kamarádka má super foťák, tak až bude aspoň trochu slušný počasí, tak se půjdeme fotit a dozvíte se, jak vypadám. I když na facebooku mám svou fotku.

Nevím, co mám psát dál, možná časem ještě něco přibude. Zatím se s vámi loučím a snad někdy příště. Jinak doufám, že se vám můj blog aspoň trochu líbí a když budete mít chuť cokoli hodnotit, okomentovat, tak mi napište do komentářů, na mail, na fb, kamkoli. :)

Moje spolupráce:A nesmím zapomenout, že jsem členem:

5 komentářů:

 1. Naučíš mě jezdit na koni? Závidím, musí to být super, koukat na svět z koňského hřbetu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak se říká: "Nejhezčí pohled na svět je z koňského sedla". Určitě to někdy zkus, musí být přece poblíž tvého bydliště nějaká jízdárna nebo tak něco. Já moc nejezdím, ale je to úžasný. A v létě je spousta koňských táborů, kde je skvělý začít. ;-)

   Vymazat
  2. z koňského hřbetu je pohled skutečně přenádherný. To mohu potvrdit.

   Vymazat
 2. Přeji Ti mnoho úspěchů na tvém blogu. :))

  OdpovědětVymazat

Budu ráda, když se se mnou podělíte o svůj názor. :) Díky vašim radám můžu blog neustále vylepšovat. Každých pár slov od vás mi udělá obrovskou radost. Moc vám děkuji. :D