úterý 13. října 2015

Knihy z blešáku

Ahoj všichni! Rozhodla jsem se, že nastal čas pro napsání dalšího článku, konečně! :) Jak jste si asi všimli, tak v posledním půl roce jsem natáčela jen videa (můj youtube kanál) a články jsem přestala psát. Ale začalo mi to docela chybět a tak se chci k tomu zase vrátit, i když nevím, jak často bodou články vycházet a videa budu samozřejmě natáčet dál.
Sice mám dost věcí do školy i mimo školu, (teď bych kupříkladu měla dělat prezentaci do matematické semináře, ale o tom raději pomlčím...) ale chci vám ukázat knížky, které jsem si koupila v sobotu 10. 10. 2015 v brněnské Alfa pasáži.

Bylo to vůbec poprvé, co jsem byla na Bleším trhu a upřímně, tolik zbytečných krámu jsem pohromadě ještě neviděla.. :D A taky jsem čekala, že tam bude více knih, ale aspoň něco, že ano.
Tak tedy, získala jsem tam 4 knihy celkově za 210 Kč. A tady jsou:


 A teď u jednotlivě
- Jules Verne: Oceánem na kře ledové (15 Kč)
 - Ernest Hemingway: Zelené pahorky africké (15 Kč)
 - Alois Jirásek: Staré pověsti české (100 Kč) - kniha je z roku 1899 a je ve výborném stavu! 
 - Karel Čapek: Povídky z jedné kapsy a Povídky z Druhé kapsy (50 Kč)

Tak to je pro dnešek všechno. Já doufám, že se vám tento krátký článek po tak dlouhé době aspoň trochu líbit a snad budou další články stále častěji přibývat.
A co vy? Chodíte na blešáky?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda, když se se mnou podělíte o svůj názor. :) Díky vašim radám můžu blog neustále vylepšovat. Každých pár slov od vás mi udělá obrovskou radost. Moc vám děkuji. :D